Aktualizacja Android

W ramach usługi wykonujemy naprawę/zmianę systemu Android na smartfonie/tablecie, poprzez reinstalację systemu z pamięci recovery lub instalację nowego systemu.

Kiedy stosuje się instalację systemu z pamięci recovery lub instalację nowego systemu? Przyczyn może być wiele.


Przede wszystkim uszkodzenie struktury obecnego systemu na urządzeniu. Może do niego dojść np. poprzez mniej lub bardziej świadome usunięcie ważnych elementów oprogramowania lub poprzez uszkodzenie oprogramowania przez szkodliwy program/aplikację - wirus. Nie zawsze jest możliwe przywrócenie ustawień fabrycznych telefonu, lub wykonanie takiej operacji nie skutkuje naprawieniem systemu. Wówczas należy zainstalować oprogramowanie na urządzeniu od nowa.


Kolejną przyczyną nowej instalacji oprogramowania jest chęć zmiany systemu na inną wersję:


jeżeli posiadasz telefon z systemem przeznaczonym na inny rynek.

jeżeli chcesz zmienić oprogramowanie na wyższy numer, a oficjalne repozytoria na to nie zezwalają, co może mieć miejsce w przypadku posiadania brandowanego oprogramowania na Twoim urządzeniu.

jeżeli chcesz zmienić oprogramowanie z brandowanego (PLAY, PLUS, ORANGE, T-MOBILE) na stockowe (czysty system od Samsung, Sony, LG itp.)

jeżeli chcesz zainstalować na swoim urządzeniu oprogramowanie zmodowane np. Cyanomodgen, przygotowane przez ludzi chcących ulepszyć standardowe oprogramowanie systemowe i jego funkcjonalności.


Słowa kluczowe: android 5.0, lollipop, android, rom android, stock rom, firmware, android 6.0, android turek, android naprawa turek, Cyanomodgen turek,

Kontakt

Masz pytania skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza


Dane adresowe:

Soft-PC Mikołajewski Tomaszul. 3 Maja 1/1 62-700 Turek
Sklep stacjonarny i punkt obsługi klienta:ul. Sportowa 9A62-700 Turek

QR Code

Tel: (+48) 668-448-388

sklep@soft-pc.pl