Aktualizacja map GPS

gps

Aktualizujemy mapy z przeznaczeniem dla samochodów osobowych, ciężarowych, turystyki pieszej, jednostek wodno-rybackich czy flot powietrznych, abyś mógł/mogła cieszyć się jej poprawnym działaniem oraz systemem, który dokładnie wskazuje wybrane adresy.


Oferujemy wgrywanie najnowszych map firm:


Automapa – każde urządzenie z Windows CE i Android (część po odblokowaniu),

iGO Primo / TRUCK / LKV – każde urządzenie z Windows CE i Android dysku twardego,

Garmin - każdy model Garmina,

Tom Tom - kazdy model TomToma prócz serii "Start" i "Live",

Sygic - mapy na Androida - dowolny kraj świata,

Nawigacje fabryczne samochodowe: Mercedes, Renault, Peugeot.


Pozostałych systemów map/nawigacji nie polecamy ze względu na wysoką awaryjność i bardzo niską dokładność. Warto wybierać te wymienione przez nas na naszej stronie. Dzięki temu podróż przebiega bez niespodzianek, które mogą znacznie wpłynąć na jej czas czy bezpieczeństwo.


Proponujemy przystępne ceny za usługę:


pojedyncza mapa POLSKI (0,5 GB) – 40zł (w cenę usługi nie jest wliczona karta pamięci),

mapa całej EUROPY z Polską (ta sama dokładność, 8GB!) – 80zł (w cenę usługi nie jest wliczona karta pamięci),

mapa wybranego obszaru Europy – do 2GB – 70zł (w cenę usługi nie jest wliczona karta pamięci),

mapa DOWOLNEGO kraju świata (Chiny, Meksyk, Japonia, Kenia itp.) – 200zł (w cenę usługi nie jest wliczona karta pamięci).


Dlaczego warto skorzystać z usług aktualizacji map?

Polskie i światowe drogi zmieniają się w bardzo szybkim tempie. Każdy remont może wpływać na możliwość pokonania konkretnej trasy. Czasem ogromne znaczenie ma też zmiana znaków w danym miejscu. Z tego powodu tak ważne okazuje się regularne aktualizowanie stosowanych systemów. W ten sposób można swobodnie poruszać się po określonym terenie, bez przykrych niespodzianek w trakcie jazdy.


Nasze mapy obejmują dowolny teren, od Polski, przez Europę, aż po cały świat. Możesz więc samodzielnie dopasować odpowiednią wersję do tego, gdzie najczęściej jeździsz. Aktualizujemy je na bieżąco, pozwalając na cieszenie się sprawnym działaniem systemu niezależnie od okoliczności. Nie jest to jednak jedyna nasza usługa. Oferujemy też obsługę informatyczną firm, bez względu na dokładny zakres ich działalności. Pracujemy więc z różnymi przedsiębiorstwami, pozwalając na zapewnienie sprawnego działania systemów komputerowych. Sprawdź naszą dokładną ofertę i wybierz takie rozwiązanie, jakie sprawdzi się najlepiej w danym przypadku. Udostępniamy wiele różnorodnych map, dlatego z łatwością znajdziesz coś dla siebie.

Kontakt

Masz pytania skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza


Dane adresowe:

Soft-PC Mikołajewski Tomaszul. 3 Maja 1/1 62-700 Turek
Sklep stacjonarny i punkt obsługi klienta:ul. Sportowa 9A62-700 Turek

QR Code

Tel: (+48) 668-448-388

sklep@soft-pc.pl