Szkolenia IT

Uczymy podstaw obsługi komputera PC klientów w każdym wieku na różnym poziomie zaawansowania, w przystępny sposób i w miłej atmosferze.


Dzięki naszej pomocy komputerowej wiele osób korzysta w bezpieczny sposób, z dobrodziejstw jakie przynosi komputer oraz internet. Pokazujemy jak obsługiwać system MS Windows, jak korzystać z elektronicznej poczty, wyszukiwać informacje w internecie czy komunikować się z innymi użytkownikami komputerów na całym świecie.


Nauka obsługi komputera to oferta skierowana przede do osób mieszkających w Turku i okolicach. Chcesz zdobywać wiedzę, poznawać nowych ludzi, grać i miło spędzać czas przed komputerem, nasze pogotowie komputerowe ułatwi i wyjaśni korzystanie z komputera. Przekonasz się jakie to łatwe, zapraszamy do kontaktu z naszą pomocą komputerową i ustalenie szczegółów.


Słowa kluczowe: szkolenia it, nauka obsługi komputera, nauka obsługi komputera turek, szkolenia turek, szkolenia it turek.

Opinie klientów

Symbioza Salon
Agnieszka Bartosz

Soft-PC jest profesjonalną firmą zajmującą się usługami informatycznymi. Doskonały kontakt, wiedza i doświadczenie, te cechy wyróżniają Soft-PC. Firma godna polecenia.

Kontakt

Masz pytania skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza


Dane adresowe:

Soft-PC Mikołajewski Tomaszul. 3 Maja 1/1 62-700 Turek
Sklep stacjonarny i punkt obsługi klienta:ul. Sportowa 9A62-700 Turek

QR Code

Tel: (+48) 668-448-388

sklep@soft-pc.pl