Szkolenia IT

W ramach oferowanych szkoleń IT uczymy klientów obsługi komputera. Pokazujemy im jak obsługiwać system MS Windows i skutecznie wyszukiwać informacje w Internecie. Tłumaczymy także jak założyć pocztę elektroniczną i z niej korzystać. W ramach zajęć uczymy również obsługi różnego rodzaju komunikatorów. Dzięki nim uczestnicy kursów będą mogli porozumiewać się z innymi użytkownikami komputerów na całym świecie. Dbamy o to, aby szkolenia prowadzone były w przystępny sposób oraz przebiegały w miłej atmosferze, sprzyjającej nauce.

Do kogo skierowane są nasze szkolenia IT?

Na nasze szkolenia IT zapraszamy osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Tematyka szkoleń dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań uczestników. Osoby starsze, które nie miały okazji nauczyć się korzystania z komputera i Internetu, będą miały możliwość przełamać bariery i zacząć korzystać z dobrodziejstw, jakie przynoszą nowe technologie. Młodsi klienci, sprawnie korzystający z komputerów, będą mogli zaś pogłębić swoją wiedzę z zakresu informatyki i poszerzyć umiejętności o obsługę nowych programów. Oferta szkoleń IT skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców Turka i okolic.


Opinie klientów

Symbioza Salon
Agnieszka Bartosz

Soft-PC jest profesjonalną firmą zajmującą się usługami informatycznymi. Doskonały kontakt, wiedza i doświadczenie, te cechy wyróżniają Soft-PC. Firma godna polecenia.

Kontakt

Masz pytania skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza


Dane adresowe:

Soft-PC Mikołajewski Tomaszul. 3 Maja 1/1 62-700 Turek
Sklep stacjonarny i punkt obsługi klienta:ul. Sportowa 9A62-700 Turek

QR Code

Tel: (+48) 668-448-388

sklep@soft-pc.pl