Obsługa informatyczna firm

opieka informatyczna firm

Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną firm. W ramach tej usługi przejmiemy opiekę nad urządzeniami komputerowymi oraz systemem informatycznym w przedsiębiorstwie. Rozwiązanie to pozwoli Ci w efekcie zaoszczędzić pieniądze. Opłaty za oferowany przez nas outsourcing IT są bowiem niższe niż koszty zatrudnienia w firmie zespołu informatyków. Co więcej, zakres usług i cenę abonamentu można dostosować do potrzeb i możliwości swojego przedsiębiorstwa.


Co wchodzi w zakres obsługi informatycznej?

Zakres oferowanej przez nas obsługi informatycznej obejmuje budowę i modernizację sieci komputerowej, administrowanie siecią, konfigurację i utrzymanie serwerów firmy. Zapewniamy także serwis komputerów, w ramach którego dokonujemy konserwacji i napraw urządzeń. Oprócz tego rozwiązujemy na bieżąco problemy sprzętowe i programowe, tworzymy kopie bezpieczeństwa najważniejszych dokumentów firmy oraz udzielamy porad z zakresu IT.

Do kogo kierujemy naszą ofertę w zakresie outsourcingu IT?

Dla naszych klientów przygotowaliśmy kilka opcji w zakresie obsługi IT, dzięki czemu mogą oni wybrać taką, która będzie najlepiej odpowiadała potrzebom ich firmy. Pakiet Mini stworzyliśmy z myślą o mikrofirmach oraz osobach prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Pakiet Mega sprawdzi się zaś w przypadku małych firm, posiadających bardziej rozwiniętą infrastrukturę IT. Średnim firmom polecamy natomiast pakiet Giga, w ramach którego możemy przejąć opiekę nad dwoma serwerami i aż piętnastoma stacjami roboczymi.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo m. in. :

budowa i modernizacja sieci informatycznej

administracja siecią informatyczną

konserwacja sprzętu komputerowego

konfiguracja i utrzymanie serwerów firmy

inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania

rozwiązywanie problemów sprzętowych i programowych

konfiguracja i nadzór nad kopiami bezpieczeństwa

zdalna pomoc użytkownikom

konsultacje IT

tworzenie stron www


Dla firm, oprócz tego samego zakresu czynności, jaki prowadzimy dla klientów indywidualnych, oferujemy umowy serwisowe w oparciu o pakiety godzin i usług. Umowy takie pozwalają obniżyć koszty eksploatacji systemów informatycznych i zapewniają stałą pomoc z naszej strony.


Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa informatyczna firm to doskonałe rozwiązanie dla różnych przedsiębiorstw, bez względu na branżę, w jakiej działają. W ten sposób można zadbać o prawidłową komunikację w firmie oraz poprawne gromadzenie danych. Ma to znaczenie nawet w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej. Większość transakcji jest bowiem dokonywanych przez internet, a przedsiębiorcy gromadzą najważniejsze informacje o swoich firmach na dysku komputera. W przypadku dużych przedsiębiorstw sprawa jest jednak znacznie bardziej skomplikowana. Wówczas konieczne okazuje się postawienie na bardziej rozbudowane systemy, pozwalające na łatwy przepływ danych pomiędzy pracownikami na konkretnych stanowiskach.


Dysponujemy wiedzą, która pozwala nam na wprowadzanie różnego rodzaju rozwiązań, w zależności od potrzeb danego przedsiębiorstwa. Prowadzimy też działania mające na celu odzyskiwanie danych czy szkolenie osób z zakresu korzystania z komputerów. Oferujemy kompleksowe usługi związane z tą tematyką, dzięki czemu z łatwością znajdziesz coś dla siebie. Obsługa informatyczna firm przebiega sprawnie, a w razie jakichkolwiek usterek służymy pomocą. Mamy także stacjonarny serwis, gdzie możesz oddać swój sprzęt. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów danego zlecenia, ponieważ w każdym przypadku jego wycena jest indywidualna i zależy od potrzeb klienta.


Słowa kluczowe: opieka it turek, konserwacje, doradzctwo it, seriwis i naprawa komputerów, outsourcing it turek, outsourcing it, helpdesk, pomoc zdalna, tworzenie stron www turek, budowa sieci, konserwacja sprzętu komputerowego, administracja siecia informatyczną.

Zamów pakiet

Usługi w pakietach opłacają się bardziej, zobacz ile możesz zyskać

Mini
100 zł (netto)
miesięcznie
 • Maksymalna ilość stacji roboczych:
  < 5
 • Maksymalna ilość serwerów:
  -
 • Minimalny okres trwania umowy:
  3 miesiące
 • Ilośc godzin do wykorzystania:
  4h/m-c
 • Czas reakcji na zgłoszenie:
  3h
 • Godziny przyjmowania zgłoszeń:
  pn-pt 8:00-18:00
 • Godzina pracy konsultanta poza abonamentem:
  70 zł
 • Szczegóły pakietu
 • WYBIERAM
Giga
600 zł (netto)
miesięcznie
 • Maksymalna ilość stacji roboczych:
  < 15
 • Maksymalna ilość serwerów:
  2
 • Minimalny okres trwania umowy:
  6 miesięcy
 • Ilośc godzin do wykorzystania:
  18h/m-c
 • Czas reakcji na zgłoszenie:
  1h
 • Godziny przyjmowania zgłoszeń:
  pn-sob 7:00-22:00
 • Godzina pracy konsultanta poza abonamentem:
  50 zł
 • Szczegóły pakietu
 • WYBIERAM

Kontakt

Masz pytania skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza


Dane adresowe:

Soft-PC Mikołajewski Tomaszul. 3 Maja 1/1 62-700 Turek
Sklep stacjonarny i punkt obsługi klienta:ul. Sportowa 9A62-700 Turek

QR Code

Tel: (+48) 668-448-388

sklep@soft-pc.pl