Serwis komputerowy

serwis komputerowy

Nasza firma świadczy usługi w zakresie serwisu komputerowego. Mogą z nich skorzystać zarówno klienci indywidualni, potrzebujący wsparcia w rozwiązaniu problemów z domowymi komputerami, jak i firmy posiadające rozwinięte systemy informatyczne. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w zakresie montażu i naprawy komputerów. Szybko i skutecznie rozwiążą problemy związane z nieprawidłowym działaniem domowych i firmowych urządzeń oraz systemów.

Czym zajmujemy się w ramach serwisu komputerowego?

Nasza firma oferuje usługi związane z diagnozowaniem i naprawą laptopów oraz komputerów stacjonarnych, a także z konfiguracją oprogramowania. Dzięki temu, że prowadzimy sklep komputerowy, jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi nowinkami w dziedzinie informatyki. Doradzamy klientom indywidualnym oraz firmom, jakie urządzenia wybrać, a następnie przeprowadzamy fachowy montaż zestawu komputerowego. Zajmujemy się także wymianą podzespołów w celu modernizacji lub rozbudowy komputera. Nasze usługi obejmują też konfigurację dysku twardego oraz instalację systemu operacyjnego i sterowników. Pomagamy również chronić komputery przed szkodliwym oprogramowaniem – dobieramy odpowiednie programy antywirusowe i usuwamy niechciane pliki oraz programy.

Kiedy wato wybrać nasz serwis komputerowy?

Serwis komputerowy jest doskonałym wyborem w sytuacji, gdy zaobserwujesz niepokojące objawy związane z działaniem komputera. Nowoczesny sprzęt ma bowiem to do siebie, że często się psuje. Nie zawsze można poradzić sobie z problemem samodzielnie. Czasem konieczne okazuje się skorzystanie z pomocy profesjonalistów, którzy dysponują znacznie szerszą wiedzą i umiejętnościami. Zdarza się bowiem, że próba samodzielnego naprawienia komputera skutkuje jedynie pogłębieniem awarii.

Każdy przypadek jest inny, dlatego nasze usługi wyceniamy dopiero po zapoznaniu się ze szczegółami problemu. Czasem konieczne okazuje się bowiem wyłącznie przeprowadzenie działań związanych z systemem, podczas gdy kiedy indziej usterka jest bardziej rozległa i wymaga wymiany danego elementu. Naprawa laptopów jest bardzo popularną usługą. Każdy sprzęt bowiem kiedyś ulega zużyciu, nawet jeśli chodzi tylko o wydajność baterii czy uszkodzenia mechaniczne obudowy.

W naszym serwisie komputerów pracują wyspecjalizowane osoby, które dysponują szeroką wiedzą w zakresie budowy takich urządzeń. Wiedzą, jak można poradzić sobie z konkretnymi usterkami. Potrafią także rozwiązać problemy, które nie wymagają wymieniania części komputera czy laptopa, a jedynie wprowadzenia określonych zmian w samym systemie.

Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia szczegółów naszych usług. Zdiagnozujemy Twój sprzęt i sprawdzimy, jak możemy poradzić sobie w konkretnym przypadku.


Opinie klientów

Symbioza Salon
Agnieszka Bartosz

Soft-PC jest profesjonalną firmą zajmującą się usługami informatycznymi. Doskonały kontakt, wiedza i doświadczenie, te cechy wyróżniają Soft-PC. Firma godna polecenia.

Kontakt

Masz pytania skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza


Dane adresowe:

Soft-PC Mikołajewski Tomaszul. 3 Maja 1/1 62-700 Turek
Sklep stacjonarny i punkt obsługi klienta:ul. Sportowa 9A62-700 Turek

QR Code

Tel: (+48) 668-448-388

sklep@soft-pc.pl