Serwis komputerowy

Nasza firma świadczy usługi w zakresie serwisu komputerowego. Mogą z nich skorzystać zarówno klienci indywidualni, potrzebujący wsparcia w rozwiązaniu problemów z domowymi komputerami, jak i firmy posiadające rozwinięte systemy informatyczne. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w zakresie montażu i naprawy komputerów. Szybko i skutecznie rozwiążą problemy związane z nieprawidłowym działaniem domowych i firmowych urządzeń oraz systemów.

Czym zajmujemy się w ramach serwisu komputerowego?

Nasza firma oferuje usługi związane z diagnozowaniem i naprawą laptopów oraz komputerów stacjonarnych, a także z konfiguracją oprogramowania. Dzięki temu, że prowadzimy sklep komputerowy, jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi nowinkami w dziedzinie informatyki. Doradzamy klientom indywidualnym oraz firmom, jakie urządzenia wybrać, a następnie przeprowadzamy fachowy montaż zestawu komputerowego. Zajmujemy się także wymianą podzespołów w celu modernizacji lub rozbudowy komputera. Nasze usługi obejmują też konfigurację dysku twardego oraz instalację systemu operacyjnego i sterowników. Pomagamy również chronić komputery przed szkodliwym oprogramowaniem – dobieramy odpowiednie programy antywirusowe i usuwamy niechciane pliki oraz programy.


Opinie klientów

Symbioza Salon
Agnieszka Bartosz

Soft-PC jest profesjonalną firmą zajmującą się usługami informatycznymi. Doskonały kontakt, wiedza i doświadczenie, te cechy wyróżniają Soft-PC. Firma godna polecenia.

Kontakt

Masz pytania skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza


Dane adresowe:

Soft-PC Mikołajewski Tomaszul. 3 Maja 1/1 62-700 Turek
Sklep stacjonarny i punkt obsługi klienta:ul. Sportowa 9A62-700 Turek

QR Code

Tel: (+48) 668-448-388

sklep@soft-pc.pl